חיפוש באתר

רפואת תדרים

במהלך המאה ה-20 מדענים פיתחו מכשירי מדידה ורישום המתעדים את התדרים האלקטרומגנטיים בגוף האדם.

אחת מהן היא חברת VITATEC. החברה הוקמה ב 1993 על ידי דר’ זיגפריד קיונטקה (Siegfried Kiontke), דר’ לפיזיקה בעל תת-התמחות בכימיה, סופר ויזם.

כיום, מזה שלושה עשורים, מדענים, מהנדסים ומתכנתים בחברת VITATEC עוסקים בפיתוח ויצור של מכשור טכנולוגי מתקדם בתחום רפואת התדרים. מוצר הדגל וגאוות חברת VITATEC הינו מכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס (GLOBAL DIAGNOSTICS) המיוצר בשוויצריה (Swiss Made) ועובר בקרת איכות במפעל הייצור ובמשרדי החברה בגרמניה.

מכשיר גלובל דיאגנוסטיקס (GLOBAL DIAGNOSTICS)

אחרי 8 שנות מחקר ופיתוח, חשפה חברת VITATEC בשנת 2005 את מכשיר רפואת התדרים GLOBAL DIAGNOSTICS (או בקיצור GD).

ה-GD הוא מהמכשירים המתקדמים והמשוכללים בעולם בתחום הבדיקה, המדידה ופיענוח הנתונים של תבניות תדרים אלקטרומגנטיים בגוף האדם. המכשיר משדר אותות חשמליים, באופן המדמה את המאפיינים של השדות החשמליים הטבעיים של גוף האדם – המערכות, האיברים, הרקמות והתאים שבו.

כך ניתן ללמוד על השפעת סטרס על הגוף, תהליכי דלקת, רעילות, תהליכי הזדקנות ועוד.

שילוב של מכשיר רפואת התדרים מספק מידע אודות שדות האנרגיה בגוף, ויחד עם הבדיקות הרפואיות המקובלות, נוצרת “תמונה” שלמה ויכולת הרכבת תוכנית טיפול מותאמת אישית.

תהליך הבדיקה ברפואת תדרים

הבדיקה לא מצריכה הכנה מוקדמת ו/או צום, היא איננה פולשנית, ונעשית בלבוש מלא במצב של שכיבה על מיטת טיפולים.

החיבור למכשיר ה-GD נעשה באמצעות 2 אלקטרודות המתחברות לקרסוליים.

הבדיקה עצמה נמשכת בין 8 ל-12 דקות בלבד, והתוצאות מתקבלות במחשב באופן מיידי.

תוצאות הבדיקה וההמלצות לטיפול מותאם אישית מוצגות בתוכנת מחשב בתצוגה גרפית תלת-ממדית מפורטת מיד לאחר הבדיקה. בנוסף, ההיסטוריה של כל נתוני הבדיקות והטיפולים נשמרות בתוכנת ההפעלה של המכשיר. ניתן להשוות בין כל התוצאות מן העבר, לבחון את יעילות הטיפול ולדייק את ההנחיות.

המכשיר נבדק ונוסה על ידי חברת VITATEC בבית החולים האוניברסיטאי גרטז באוסטריה, בהצלחה רבה וזכה לאישור מכשור רפואי בתקן CE אירופאי.

בישראל אושר השימוש במכשיר ה-GD כמכשיר רפואי ונרשם בפנקס הציוד הרפואי (אמ"ר). מס' אישור: 30090001. לצפייה במסמך האישור ממשרד הבריאות הישראלי.

שאלות ותשובות

המכשיר שולח לגוף תדרים חשמליים בטווח רחב ובעוצמה נמוכה, ומקבל בחזרה מהגוף את החזרי התדרים. האותות שהתקבלו עוברים עיבוד בתוכנת מחשב ומוצגים בתצוגת מידע מגוונת המתארת את איכות התפקוד של מרכיבים שונים בגוף האדם – מערכות, איברים, כלי דם, שרירים וגידים, בלוטות הורמונליות, מרכיבי חיסון, תהליכים דלקתיים, חסרים תזונתיים ועוד.

כן, המכשיר מתייחס גם להשפעת גורמים חיצוניים על הגוף. אלו שמשפיעים באופן חיובי כמו ויטמינים ומינרלים מהתזונה או רכיבים פעילים בצמחי מרפא, וגם אלו שמשפיעים באופן שלילי כמו מתכות כבדות, חומרי הדברה, כימיקלים תעשיתיים וכדומה.

לא. מכשיר ה-GD מספק מידע אודות שדות האנרגיה בגוף, ויחד עם הבדיקות הרפואיות המקובלות ניתן נוצרת “תמונה” שלמה יותר של גוף האדם. זהו אינו אבחון רפואי במובן של הרפואה הקונבנציונלית, אלא תוספת מידע חיוני מזוית הראייה האנרגטית למצב הבריאות של הנבדק/ת.

הבדיקה לא מצריכה הכנה מוקדמת ו/או צום, היא איננה פולשנית, ונעשית בלבוש מלא במצב של שכיבה על מיטת טיפולים.
החיבור למכשיר נעשה באמצעות 2 אלקטרודות המתחברות לקרסוליים.
הבדיקה עצמה נמשכת בין 8 ל-12 דקות בלבד, והתוצאות מתקבלות במחשב באופן מיידי.

המכשיר נבדק ונוסה על ידי חברת VITATEC בבית החולים האוניברסיטאי גרטז באוסטריה, בהצלחה רבה וזכה לאישור מכשור רפואי בתקן CE אירופאי.
המכשיר בטוח לשימוש – מדובר בתדרים בעוצמת אות חשמלית נמוכה מאוד (המתח הדרוש להפעיל שעון קוורץ ידני), ולא בקרני רנטגן.
הבדיקה במכשיר בטוחה לכל אדם ובכל גיל, חוץ מנשים בהריון ומשותלי קוצב לב.
בישראל אושר השימוש במכשיר ה-GD כמכשיר רפואי ונרשם בפנקס הציוד הרפואי (אמ"ר). מס' אישור: 30090001.
לצפייה במסמך האישור ממשרד הבריאות הישראלי.

סביר להניח שקיימים שיקולים שונים כגון תקציב ושיווק. בנוסף, מכשיר רפואת תדרים מתמקד בהמלצות מותאמות אישית לאורח חיים בריא וזהו תחום שאינו מפותח בטיפול המקובל בבתי חולים.

לייעוץ בהתאמה אישית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צביקה ראובן - נטורופת מוסמך, ויוצר "המטבח האנטי סרטני"

אני כאן בשבילך!

אשמח לתת לך ייעוץ טלפוני

בחינם

זה הזמן למלא פרטים ונדבר עוד היום!

צביקה ראובן - נטורופת מוסמך, ויוצר "המטבח האנטי סרטני"
דילוג לתוכן